• سطح آموزش : مبتدی
  • نوع آموزش : رایگان

تبلیغات سایت خود را اینگونه آغاز کنید


من امیر دانیال ساعدی در این مقاله به شما روش شروع تبلیغات سایت را آموزش خواهم داد. مطمئنا ساخت و طراحی سایت نمی‌تواند شما را به هدفتان برساند و باید برای رشد کارتان تبلیغات کنید. در این مقاله من در وب سئو ۲۴ به شما روش شروع تبلیغات موثر را خواهم گفت.

باید بدانید که اساس موفقیت هر وبسایت بر اساس SEO است. بدون هیچ تردید منطقی نیست در شروع بوجه های سنگینی برای تبلیغات خود مصرف کنید و باید از روش های تبلیغاتی کم هزینه و با درصد موفقیت بالا استفاده کنید.

نکته‌ی مهم اینجاست که سئو یک روش دیر بازده است و امکان ندارد بتوانید در بازه‌های زمانی کوتاه مدت نتیجه‌های ملموسی بگیرید. پس راه چاره چیست؟ چگونه هم فروش داشته باشیم و هم سئو کنیم؟ در ادامه این مورد به صورت کامل برایتان شرح داده شده است.

تبلیغات سایت خود را با گوگل ادوردز شروع کنید

ابزار گوگل ادوردز برای شروع تبلیغات سایت موثر است - وب سئو ۲۴

بله بهترین گزینه برای سایت شما تبلیغات کلیکی گوگل یا همان گوگل ادوردز است. البته شروع تبلیغات سایت شما به همین جا ختم نمی‌شود.

شما باید با استفاده از ابزار های موجود در اینترنت و یا استفاده از مشاوره‌های بازاریابی اینترنتی که نوسط مجموعه‌ی وب سئو ۲۴ هم ارائه می‌شود کلمات مهم کسب و کارتان را پیدا کنید. با پیدا کردن مهم‌ترین کلمات کارتان شما اولین دید را نسبت به شروع تبلیغات ادوردز و به موازات آن سئو کردن سایت را پیدا می‌کنید.

پس همزمان که شروع به تدوین استراتژی سئوی خود می‌کنید، کمپین گوگل ادوردز خود را هم راه می‌اندازید. گوگل ادوردز آمار های دقیقی در مورد جستجوی کاربران و و میزان کلیک آن‌ها به شما می‌دهد. اگر می‌توانید یک ماه این فعالیت را در ادوردز ادامه دهید و با بدست آوردن آمار هایی دقیق سئو و تولید محتوا را آغاز کنید.

دقت کنید که شما نباید که فروشتان را در دوره‌ی ابتدایی سایت از دست بدید. پس حتما کمپین گوگل ادوردز را جدی بگیرید.

نکته‌ی بسیار مهم دیگری که وجود دارد بحث ریپرتاژ خبری در ابتدای کار است. بهترین نوع معرفی سایتتان به کاربران هدف ریپرتاژ خبریست. شما با انتشار یک عدد خبر در یک سایت که بازدیدکننده‌هایش با سایت شما اشتراک دارد می‌توانید سایتتان را به گروهی از افراد معرفی کنید. البته این مورد در شرایطی خوب است که مطالب کافی و محصولی در سایت داشته باشید. پس این سه نکته‌ی زیر را حتما به ترتیب انجام دهید:

  1. ریپرتاژ خبری
  2. کمپین گوگل ادورزد
  3. سئو و تولید محتوای مستمر

برای شروع تبلیغات سایت در شبکه های اجتماعی چه کنیم؟

اینستاگرا به تبلیغات شما کمک زیادی می‌کند - وب سئو ۲۴

شما باید بپذیرید که مردم و کاربران با هدف خرید وارد شبکه‌های اجتماعی نمی‌شوند. پس باید در آن‌ها علاقه و اشتیاق شروع کنید.

این نکته را به ذهن بسپارید که در حال حاضر مهم ترین شبکه‌ی اجتماعی تلگرام و اینستاگرام است.

بهتر است شروع کار شما در اینستاگرام باشد. صفحه‌ی اینستای خود را بسازید. با اتصال به فیسبوک آن را تجاری کنید. لازم است برای راه افتادن حرکت کاربران در پیج یک ربات خریداری کنید تا وظیفه‌ی فالو و آنفالو کردن را به عهده بگیرید و زمان خود را به این کار پیش پا افتاده اختصاص ندهید. فقط دقت کنید پیج های هدف درستی را به انتخاب کنید.

این را درک کنید که در شروع برند بزرگی نیستید و هیچ دلیلی نیست که کاربران شما را به رایگان به اشتراک بگذارند و یا به دیگران معرفی کند. این اتفاق ممکن است ۱٪ و در صورت ساخت محتوای بسیار خلاقانه برای شما بیافتد.

شما باید شروع به طراحی آفرها پیشنهادات جذاب برای کاربران کنید و در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. آن‌ها را در استوری یادآوری کنید و به کاربران فالو شده توسط ربات نشان دهید.

همچنین در حال حاضر، قابلیت هایلایت استوری به اینستاگرام اضافه شده است. شما باید مهم‌ترین پیشنهادات و به صرفه ترین آن‌ها را در هایلات استوری قرار بدید.

با روش های گفته شده احتمال بیشتر شدن فروشتان در شروع کار زیاد می‌شود. البته باید در جایی که آفر ها را قرار می‌دهید از کاربران بخواهید در مقابل دریافت این پیشنهاد عالی افرادی را زیر پست آن آفر تگ کنند.

سخن پایانی در باب تبلیغات سایت…

از شما می‌خواهم قبل از راه اندازی وب‌سایتتان پلان کاری خود را تدوین کنید. همچنین حتما مقاله‌ی هک رشد چیست؟ را بخوانید. ما آماده‌ایم تا به شما مشاوره‌ی رایگان در این حوزه بدهیم تا بهترین نتیجه را بگیرید و مجبور به انجام هزینه‌های اضافی نشوید. درخواست مشاوره‌ی خود را از ثبت کنید و منتظر باشید تا ما با شما تماس بگیریم.


comment شما اولین دیدگاه را بنویسید!