طراحی سایت

وب سئو ۲۴ در ابتدا فعالیت خود را با نام pgraph شروع نمود، و با انتشار پوسته های ویژه وردپرس در فروشگاه ژاکت به مسیر خود ادامه داد،در نهایت تصمیم بر این شد که به عنوان کامل کننده کار طراحی سایت بخش سئو حرفه ای نیز به این مجموعه اضافه شود که در نهایت با همکاری وبسایت DG Bazaryab و تلفیقش با pgraph وبسایت وب سئو ۲۴ شکل گرفت.

همواره سعی ما در طراحی سایت ها رعایت استاندارد در کد نویسی و سئو بوده و تلاش داریم تا در طراحی های خود از متد های روز استفاده کنیم و تمام نکات رو در نظر داشته باشیم،اگر نگاهی به نمونه کارهای ارائه شده از جانب ما داشته باشید،حتمی متوجه میشید که هدف اصلی ما جذب نیاز مشتری و استفاده از طراحی های بسیار استاندارد است.که در نهایت نمرات بسیار خوبی را در وبسایت GTmetrix کسب کنیم تا مشتری رضایت کاملی را داشته باشد. به طور کلی میتوان اینطور بیان کرد که اگر شما خواستار خلق یک وبسایت هستید ما با روش های طراحی پایه طرح ذهنی شما را خلق میکنیم.

تصویر اول طراحی سایت

ما در وب سئو ۲۴ به این شکل کار میکنیم که پس از عقد قرار داد ، یک پرسشنامه به مشتری ارائه میدهیم تا با نیاز های کلی مشتری کاملا آشنا شویم سپس پرسشنامه را مطالعه و مشورت های کلی ای را با مشتری انجام میدهیم، پس از گذر ازین مرحله یک طرح کلی را برای مشتری رسم و ارائه میدهیم این بدان معناست که رابطه متداوم با مشتری را حفط میکنیم و طرح کلی زمانی که مطابق خواستار مشتری شد.وارد فاز جزئیات میشویم در حین انجام این فاز نیز ارتباط خودمان با مشتری را همواره حفظ مینماییم تا تمام المان های به کار رفته طبق خواسته مشتری طراحی شوند.

طبق تعریف های بالا حتمی متوجه شده اید که تلاش ما حفظ ارتباط تنگاتنگ با مشتری هایمان است و ازین حیث مشتری مداری یکی از اولویت های اصلی کار در وب سئو ۲۴ میباشد،همچنین پس از تحویل سایت طراحی شده مشتری میتواند به مدت یک ماه به تست محصول بپردازد و اگر مشکلی در قسمتی از سایت طراحی شده مشاهده شد به ما گزارش کند تا به صورت کاملا رایگان در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل احتمالی بپردازیم.

همچنین کلیه سفارش های طراحی سایت دارای یک الی دو سال پشتیبانی نسبت به نوع کار هستند،که ازین حیث مشتری را آسوده خاطر میکنیم.

 

تصویر دوم طراحی سایت

 

 

اگر شما نیز فکر و ایده خلق یک وبسایت را دارید ما در وب سئو ۲۴ مشتاقیم تا به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره دهیم و در صورت ادامه همکاری به ایده شما جامع عمل بپوشانیم، تا شما نیز تجربه همکاری با وب سئو ۲۴ را داشته باشید.

با پر نمودن و ارسال فرم زیر با ما در ارتباط باشید